Uudised ja kampaaniad on Strikingly
 • UUDISED ja KAMPAANIAD

  FLUKE 175 - multimeetri loos

  Ühe õnneliku uudiskirja lugeja jõulukingituseks saab sellel aastal ihaldusväärne Fluke 175 multimeetri komplekt. Loosimine 13.12.2017.

  Eurostat- Antistaatika

  Eurostat pakub juba üle 40 aasta kõige innovatiivsemaid lahendusi, et kaitsta elektrostaatikale tundlikke seadmeid ning vältida osakeste saastumist. Lisaks elektrostaatikat maandavatele pakenditele kuuluvad Eurostati tootevalikusse ka kaitseriided ja kindad ning maandusvahendid töökohtadele.

  MOXA - Tööstusautomaatika saadval e-poest

  Nüüd Teval Elektroonika e-poes väljas 2305 erineva Moxa automaatika toote hinnad. Moxa tootevalikus on kõik vajalikud seadmed tööstuslike andmesidevõrkude ehitamiseks.

  Sonnet - Thunderbolt tooted

  Sonnet Technologies Inc. pakub Thunderbolt, SATA/RAID/Fiber salvestussüsteeme, PCIe kaarte, 10GbE võrguühendustooteid ja CFast, SxS, ning USB 3.0 professionaalseid meedialugemistooteid professionaalsele kasutajale audio-video alal ning ringhäälingus.

  Elektrooniku töökoha sisseseadmine

  Mida võiks silmas pidada, kui alustad oma spetsiaalselt elektroonika projektide jaoks mõeldud töökoha loomist?

  Oleme koostanud nimekirja 9 esmatähtsa asjaga, millele tuleks kindlasti mõelda elektrooniku töökoha loomisel.

  Patareid ja akud

  Kogu maailmas on üheks olulisemaks küsimuseks loodussõbralikum energiatootmine, sealjuures on tõusnud järjest olulisemaks aga küsimus – kuidas toodetud energiat paremini salvestada?

  BachMann - pistikupesade lahendused

  Pistiku- ja ühenduspesad mööbli sisse või peale, nii kontorisse kui koju. Palju erinevaid lisatavaid ja vahetatavaid erimooduleid (USB laadijad, CAT6,VGA,HDMI jne).

  Elektroonika- ja nutiseadmete lisatarvikud e-poest

  Akupangad, ühendusjuhtmed, toiteplokid ja toiteadapterid jne.

  Elesa+Ganter - Standartsed masinaosad

  Elesa+Ganter brändi all toodetakse standartseid masinaosi, mis on kasutusel ülemaailmselt. Komponendid/varuosad sobivad kõikidele turul olevatele standartsetele masinatele.

  Tehnilised Kleebised - Kleepsud, sildid, etiketid

  Tehnilised kleepsud tööstusesse - elektroonika ja kodumasinad, telekommunikatsioon, meditsiin, plastik , kosmeetika, farmaatsia, toiduainetööstus. Märgistused tehakse vastavalt kliendi spetsiifilistele vajadustele.

  Vitrohm, Ralec, Fukushima Futuba, Teapo - Uued takistite & kondensaatorite tootjad

  Takistid ja kondensaatorid Saksamalt, Jaapanist ja Taiwanist.

  SoundEar - Müramõõtjad

  Liigne müra väsitab, kahjustab kuulmist ja vähendab keskendusmisvõimet. Koolis, kontoris ja tootmises kasutatavad müramõõtjad ning märguandetahvlid muudavad töökeskkonna rahulikumaks ja turvalisemaks.

  Rosenberger - RF tehnoloogia

  Rosenberger on maailma juhtivaim ja innovatiivseim RF tehnoloogia arendaja ja tootja. Tootevalikusse kuuluvad lisaks tipptasemel RF connectorite veel ka kaablikomplektid, RF test- ja mõõteseadmed, fiiberoptilised tooted ja palju muud.

  Equip Test - PCB testprobes

  Equip Test tegutseb ülemaailmselt kolme põhilise valdkonnaga - PCB Testimine - testotsad ja -süsteemid, Juhtmeköidiste testimine / Cable-Harness Testing ja Pooljuhtide testimine / Semiconductor Testing.

  JiJIASHAN JINCHANG - GPS, GSM, WIFI/ Bluetooth antennid ja erinevad kombo-antennid

  Kõrgtehnoloogiliste antennidetootmises ligi 30-aastane kogemus.

  GPS / GLONASS, 2G / 3G / 4G GSM, WIFI / Bluetooth, GPS antennid ja Auto GPS antennid ning erinevad kombo-antennid: GPS+GSM, GPS+GSM+FM, GPS+GSM+WIFI.

  Broquetas - Kvaliteetne jootetina Hispaaniast

  Väldi probleeme jootmistinaga - kasuta jootmistöödeks kvaliteetset jootetina.

  Encitech - ühendused ja katted

  Encitech on üks maailma suurimaid D-sub ühenduste katete tootja. Tegu on Rootsi ettevõttega, millel on üle 40-aastane kogemus elektroonikakomponentide tootmises üle maailma.