Ostukorv

0 toodet 0,00 €

My Cart -

0 toodet

Võta ühendust

 
Osaühing Teval Elektroonika on 2011. aastal Eesti erakapitalil asutatud elektroonikadetaile ja –seadmeid müüv ettevõte. Abistame elektroonikatootjaid ja hooldusettevõtteid toodete tarnimisel, olles paindlikud ja arvestades kliendi soove.
Kõik ühest kohast! Kvalifitseeritud tehniline tugi aitab leida kõik, mida vaja.
Teval Elektroonikal on 2015. aastast ISO 9001:2008 sertifikaat.
 
Ettevõte kontaktid:

Teval Elektroonika OÜ
Alates 29.12.2017:
Paldiski mnt 15, 10137 Tallinn, Eesti
Reg.nr.: 12143176
KMKR: EE101504803
Telefon: +372 6 562 948
e-mail: teval@teval.ee
www.teval.ee
Pangainfo:

Panga nimi: Swedbank
Panga aadress: Liivalaia 8, 15040 Tallinn, Estonia
IBAN: EE242200221053810466
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Panga nimi: AS LHV Pank
Panga aadress: Tartu mnt 2, 10145 Tallinn, Estonia
IBAN: EE817700771001330516
SWIFT/BIC: LHVBEE22
Müük ja tehniline tugi

Silver Kangur
Mob.: +372 56 230 474
E-mail: silver@teval.ee

Andrus Sipsaka
Mob.: +372 56 497 320
E-mail: andrus@teval.ee

Margus Rohtla
Mob.: +372 56 497 321
E-mail: margus@teval.ee

Tauno Ebarik
Mob.: +372 56 862 637
E-mail: tauno@teval.ee

Müük ja tehniline tugi

Ruthmar Ross
E-mail:ruthmar@teval.ee

Katerina Gersami
E-mail: kate@teval.ee

Maria Smirnova
E-mail: maria@teval.ee

Müük ja logistika

Kristiina Tõnisoja
Mob.: +372 56 735 671
E-mail: kristiina@teval.ee